Skip to main content Skip to search

O nás

Komplexné spracovanie účtovníctva a miezd

Poskytujeme komplexné služby spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky, ako aj služby týkajúce sa ekonomického a účtovného poradenstva pre klientov.

V rámci našich služieb sa vieme postarať nielen o samotné účtovníctvo, ale aj o dôsledné sledovanie legislatívy a zastupovanie pred orgánmi štátnej správy. Zabezpečujeme spoľahlivé, včasné a presné informácie pre Vás i Vašu spoločnosť, aby ste sa mohli intenzívne venovať svojej profesionálnej činnosti. Tieto aktivity ocenia  obchodné spoločnosti a rovnako aj fyzické osoby – živnostníci.

My vedieme Vaše účtovníctvo, Vy vediete Váš biznis.

PONÚKAME VÁM

ODBORNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Profesionálne vedenie účtovníctva a výpočet daní vďaka viacročným skúsenostiam v rámci ekonomického a účtovného poradenstva. Naším hlavným cieľom je poskytnúť služby tak, aby boli klienti spokojní, aby sa mohli dynamicky ďalej rozvíjať, a aby v nás našli oporu na uskutočnenie svojich strategických podnikateľských plánov.

PÔSOBENIE V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA

Účtovné a daňové služby nie je problém vykonávať na diaľku. Všetko je to len o vhodnom nastavení procesov, čo sa napokon prejaví aj na znížení nákladov.

ÚSPORU NÁKLADOV

V súčasnosti mnohé spoločnosti využívajú outsourcing účtovných služieb z dôvodu optimalizácie firemných nákladov. Externý dodávateľ je často výhodnejším riešením z hľadiska režijných nákladov ako interný pracovník. Spoločnosti tak nevznikajú dodatočné mzdové náklady, náklady na školenie zamestnancov, softvérové náklady…

ZARUČENÚ BEZCHYBNOSŤ

V plnom rozsahu ručíme za 100% správne spracované účtovníctvo. Proti rizikám sme riadne poistení.